Działka budowlana Pustków
Pustków, podkarpackie
- 55 000 zł
- 1 131 m²
- 48,63 zł/m²
Marcin Piwko
Skontaktuj się
Działka budowlana Pustków
Pustków, podkarpackie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Działka budowlana Pustków
Zaktualizowane: 6 maja 2026
55 000 zł 1 131 m² 48,63 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 55 000 zł (48,63 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 131 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 90/16276/OGS
Lokalizacja
- Adres: Pustków, Dębica, dębicki, podkarpackie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, centrum handlowe, kościół, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:
TREŚCIĄ OGŁOSZENIA;
1. Informacje podstawowe
2. Droga
3. Media
4. Przeznaczenie terenu
5. Możliwość zagospodarowania terenu
6. Opis okolicy
7. Obsługa komunikacyjna
ZDJĘCIAMI Z DRONA;WIZUALIZACJAMI;
1. (...)